Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Arda Turan'dan Muhteşem Rövaşata!!!
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Barcelona'da oynayan milli gururumuz Arda Turan , Getafe ile oynadıkları maçta mükemmel bir gole imza attı. 12 Mart Cumartesi günü oyn...
Arda Turan Barcelona Getafe Asist
Barcelona'da oynayan milli gururumuz Arda Turan, Getafe ile oynadıkları maçta mükemmel bir gole imza attı. 12 Mart Cumartesi günü oynanan ve Barcelona'nın 6-0 kazandığı maçta son golü Milli takım oyuncumuz Arda Turan atarken ülkemizi ne kadar iyi temsil ettiğini göstermiş oldu. Aynı zamanda Messi'ye asist yapan Arda Turan Barcelonalı olduğunu göstermiş oldu.

Barcelona'nın ilk golü 8. dakikada Juan Rodriguez'in kendi kalesine atmasıyla buldu. 19. dakikada ise Messi'nin asistini gole çeviren Munir El Haddadi skoru 2-0 a getirdi. Yine Messi Neymar'a asist yaparak 32. dakikada skoru 3-0 a getirdi. 4. gol ise Arda Turan'ın Messi'ye yapmış olduğu müthiş asist ile geldi. Messi 3. asistini yine Neymara yaptı ve 51. dakikada skor 5-0 oldu.

Ve Gerard Pique temsilcimiz Arda Turan'a asist yaptı ve Arda mükemmel rövaşata ile bu asisti 57. dakikada gole çevirerek skoru 6-0 a getirdi. Temsilcimiz Arda Turan bu maçta 90 dakika sahadaydı.

İşte Arda Turan'ın bir gol ve bir asist yaptığı Getafe Maçının Özeti ve Golleri...

Barcelona Getafe 6-0 Maçının Özeti ve Golleri 


Barcelona Getafe Arda Turan Golü, Barcelona Getafe Arda Turan Asisti, Barcelona Getafe 6-0
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?