Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 25 Nisan Survivor Ada Konseyi Kimin İsmi Yazıldı Eleme Potasına Kimler Girdi?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Survivor eleme potası, Survivor eleme potasında kimler var, Survivor eleme potasına kim girdi, survivor eleme potasında kim var, survivor ...
Eleme Potasında Kimler Var
Survivor eleme potası, Survivor eleme potasında kimler var, Survivor eleme potasına kim girdi, survivor eleme potasında kim var, survivor eleme potasına, Survivor eleme potasına giren isimler, Survivor eleme potası 25 Nisan... 25 Nisan Survivor Ada Konseyi Kimin İsmi Yazıldı? Eleme Potasına Kimler Girdi? 25 Nisan Survivor Ada Konseyi Eleme Potasına Kimler Girdi? Bireysel Dokunulmaz Kimin İsmini Yazdı?

Geçen hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ve eleme potasına iki isim veren takım Gönüllüler olmuştu. Ada konseyinde en çok Gizem Kerimoğlu'nun ismi yazılmış ve eleme potasına giren ilk isim olmuştu. Ertesi gün oynanan Bireysel Dokunulmazlık oyununu ise İbrahim almış ve strateji yaptıklarını söyleyerek potaya Serkay'ı sokmuştu.
3 Adam Survivor 2016 Skeçleri - Tıklayınız...
İzlenme rekorları kıran Survivor 2016 yarışmasında 25 Nisan bugün Eleme Potasına girecek olan 4. isim belli oluyor. 24 Nisan Dokunulmazlık Oyununu ünlüler kaybetmiş ve ada konseyinde gitmesi gereken isim yazıldı. Bu isim Tuğba Özay oldu. Bugün ise Ünlüler Bireysel dokunulmazlık oynadı ve dokunulmazlığı kazanan isim "Atakan" oldu. Bireysel Dokunulmazlık alan "Atakan" 25 Nisan Ada Konseyinde 4. isimi söyleyecek. Bakalım eleme potasına girecek olan son isim kim olacak.

Survivor Ünlüler Bireysel Dokunulmaz ATAKAN'ın Söylediği İsim
"Semih Öztürk"

Eleme Potasına Giren ve Sms Oylamasına Çıkacak İsimler:
  1. Gizem Kerimoğlu (Konseyde Yazıldı)
  2. Serkay Tütüncü (Bireysel Dokunulmaz İbrahim Söyledi)
  3. Tuğba Özay (Konseyde Yazıldı)
  4. Semih Öztürk (Bireysel Dokunulmaz Atakan Söyledi)

Arama Kelimeleri:
25 Nisan Survivor Ada Konseyi Kimin İsmi Yazıldı, 25 Nisan Survivor Bireysel Dokunulmaz Kimi Söyledi, Survivor 2016 Eleme Potasında Kimler Var, Survivor 2016 Eleme Potasına Kim Girdi, Survivor 2016 Eleme Potasına Kim Yazıldı.
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?