Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 25 Nisan Ünlüler Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Survivor Bireysel Dokunulmazlık Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 25 Nisan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu ...
Kim Kazandı?
Survivor Bireysel Dokunulmazlık Kim Kazandı? Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 25 Nisan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Tv8'in izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2016 da 24 Nisan da oynanan Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler kaybetmişti. Gönüllüler Survivor rekoru kırarak Ünlüleri 10-1 yenmişti. Aynı gün yapılan Ada konseyinde Ünlüler takımı anlaşamamış ve 7 kişiden 5'inin ismi yazılmıştı. Ancak 3 oy ile Tuğba Özay eleme potasına girdi. Gönüllüler takımından ise Gizem Kerimoğlu ve Serkay girmişti.
3 Adam Survivor 2016 Skeçleri - Tıklayınız...
Bugün Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynuyor. Bu oyunu kazanan yarışmacı hem eleme potasına girmeyecek ve birleşme partisini garantileyecek hem de elenmesini istediği bir ismi söyleyecek. Böylelikle eleme potasında 4 isim yer alacak. Bakalım eleme potasına girecek son ve 4. isim kim olacak.

25 Nisan Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyununu "ATAKAN" Kazandı...

25 Nisan Survivor Ada Konseyi Kimin İsmi Yazıldı - Kimler Eleme Potasına Girdi - Tıklayınız...

Bireysel Dokunulmazlık oyununu CANLI olarak aktaracağız.
Sayfayı Yenilemeyi Unutmayınız...

Semih Öztürk  - Düşürdü ve Elendi
Atakan - Kazandı
Yunus Günçe  - Düşürdü ve Elendi
Nagihan - Düşürdü ve Elendi
Ezgi  - Düşürdü ve Elendi
Yattara  - Düşürdü ve Elendi

Bu oyunda yarışmacılar ipler vasıtasıyla ahşabı dengede tutmaya çalışacak.Dengede tutmayan ve seramiği kıran yarışmacı kaybetmiş sayılacak. Ahşabı en uzun süre dengede tutan yarışmacı Bireysel Dokunulmazlığı kazanacak.

Arama Kelimeleri:
Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, 25 Nisan Bireysel Dokunulmazlık, 25 Nisan Bireysel Dokunulmazlık Oyunu, 25 Nisan Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Bireysel Dokunulmazlık Kimin, Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Bireysel Dokunulmazlık Ünlüler
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?