6 Nisan 2016 Çarşamba

Nani Ayrılıyor - Sözleşmesindeki O Madde

Loading...
Sözleşmesinde Serbest Kalma
Süper Lig ekiplerinden Şampiyonluğu oynayan Fenerbahçe'de istenilen performansı veremeyen ve eleştirilere maruz kalan Nani hakkında ortaya bir iddia atıldır.

DN isimli bir internets sitesinde yer alan habere göre, Fenerbahçe ile Nani arasındaki sözleşmede bazı detaylar ortaya çıkarıldı. İddia edilen sözleşmeye göre, Nani 8 Milyon Euro karşılığında serbest kalabilir maddesi bulunuyor. Bir türlü istenilen performansı sağlayamayan Nani bu nedenle sezon sonunda ayrılabilir.


Portekizli futbolcuya özellikle Premier Lig'den ve İnter'den taliplerinin olması, Nani'nin Euro 2016 sonrası göstereceği performansa göre transferi açısından sıcak bakılabileceği belirtiliyor.

Diğer yandan, Lig'in yükselişte olan takımı Torku Konyaspor ile oynanacak maçta form düşüklüğü nedeniyle yedek olarak oynatılacağı düşünülen Nani'nin, maçın gidişatına göre forma giyeceği ifade edildi.


EmoticonEmoticon

Öne Çıkan Yayın

Survivor 2017 İlk Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı? 22 Ocak

22 Ocak Survivor 2017 İlk Ada Konseyi, Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı? Eleme Potasına Kim Girdi? Survivor 2017 Bireysel Dokunulmazlık ...

Popüler Haberler