Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Nani Gidiyor O Geliyor
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Fenerbahçe'de Nani Ayrılıyor Mu? Fenerbahçe Ribery'i trasfer ediyor mu? Nani hangi takıma gidiyor? Geçen yaz transferin flaş takı...
Ribery Geliyor
Fenerbahçe'de Nani Ayrılıyor Mu? Fenerbahçe Ribery'i trasfer ediyor mu? Nani hangi takıma gidiyor?
Geçen yaz transferin flaş takımı olan Fenerbahçe sezon sonunda yine çok konuşulacak hamleler yapmaya hazırlanıyor. Gerek kulüp çevrelerinden sızan bilgilere gerekse Avrupa medyasında yer alan haberlere göre Fenerbahçe'de çok önemli transfer gelişmeleri yaşanacak.

Buna göre, uzun süredir tekrar Premier Lig'e dönme hayalleri kuran Luis Nani, sezon sonunda bu amacına ulaşacak. Sözleşmesindeki 8 milyon euro'luk serbest kalma maddesi ilk yılın sonundan itibaren geçerli olan Portekizli futbolcu bu hakkını hemen kullanacak.

"NANİ EVERTON'LA ANLAŞTI"
Sözleşmesinde “8 milyon euro’ya serbest kalır” maddesi bulunan Nani, Everton’la anlaştı. Nani'nin Everton'la el sıkıştığını yazan Avrupa medyası, İngiliz kulübünün 8 milyon euro'yu (25 milyon TL) ödemeye hazır olduğunu duyurdu. Fenerbahçe ise beklenen katkıyı sağlayamayan Nani'nin boşluğunu çok daha flaş bir isimle doldurmak istiyor.

Sarı-lacivertli kulübün hedefindeki bu yıldızın Franck Ribery olduğu belirtildi.

Sakatlığını atlattıktan sonra sahalara fırtına gibi dönen 33 yaşındaki Fransız futbolcu, bir yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen, Bayern Münih'in kadroyu gençleştirmek istemesi nedeniyle sezon sonunda takımdan ayrılacak.
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?