Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Rising Star Türkiye 2016 Ne Zaman Başlıyor? Jürileri Kimler?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Tv8'de O Ses Türkiye yarışmasından sonra diğer bir ses yarışması Rising Star Türkiye 2016 ekranlara gelecek. Rising star Türkiye 2016 ...
Jüriler Kimler
Tv8'de O Ses Türkiye yarışmasından sonra diğer bir ses yarışması Rising Star Türkiye 2016 ekranlara gelecek. Rising star Türkiye 2016 ne zaman başlayacak? Geçen yıl Rising Star Türkiye'nin ilk sezonu Acun Medya tarafında yayınlanmıştı. Bu yıl yine ekranlarda olacak Rising Star 2016 da hem jüri hem de izleyenlerin oylarıyla yarışmacılar bir üst tura çıkmaya çalışacak.

Rising Star Türkiye Haberleri ve Önemli Performansları İçin Tıklayınız...

Rising Star Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor? 
Rising Star Türkiye'nin maalesef net bir günü yok. Tv8 duruma göre yayın yapıyor.

Rising Star Türkiye Yaş Sınırı 
Rising Türkiye'ye başvuru yapabilmek için 18 yaşından büyük adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru için başka bir sınırlandırma olmayacak.

Rising Star 2016 Jürileri Kimler Olacak
Rising Star 2016 Jürileri henüz açıklanmadı. İlk sezonda jüri koltuğuna Demet Akalın, Mustafa Sandal, Gülben Ergen ve Fuat Güner oturmuştu. Bu yıl eski jürilerden sadece Mustafa Sandal kaldı. Sunuculuğunu da muhtemele geçen sezon da yapan Öykü Serter üstlenecek.

Rising Star Türkiye Jürileri: Yılmaz Morgül ve İrem Derici, Mustafa Sandal ve Eşi Emina Sandal

Rising Star Türkiye 2016 Ne Zaman Başlayacak?
Henüz bir tarih verilmeyen ses yarışma programı Rising Star Türkiye 2016, muhtemelen Ramazan Ayı sonrası başlayacak. Tarih hakkında bilgiler alındıkça sizlerle paylaşacağız. 11 Temmuz'da  başlayacağı açıklandı...

Rising Star Türkiye 2016 Formatı
Rising Star Türkiye, O Ses Türkiye formatından faklı olacak. O Ses Türkiye'de yarışmacıların bir üst tura çıkması tamamen jürilere bağlı iken, Rising Star'da izleyiciler de jüri olacak ve beğendikleri sesleri bir üst tura çıkarabilecek. Haftanın 3 günü canlı olarak yayınlanacak programda izleyiciler adayları performanslarını sergiledikleri sırada izleyiciler ve jüriler adayı beğenip beğenmediğine o an karar verecek ve belirlenen barajı (%70) aşan yarışmacılar bir üst tura çıkacak.

Rising Star Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır?
Yarışmaya katılmak isteyen ve sesine güvenen adaylar, isterlerse videolu isterlerse sadece form doldurarak Rising Star ses yarışmasına başvuru yapabilirler. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklamaları yeterlidir. Adayların başvuruları ekiplerce değerlendirildikten sonra mülakata çağrılmaya başlayacaklardır. Eleme Sonuçları adayların vermiş oldukları irtibat numaraları aranarak söylenecektir.

Normal Başvuru İçin Tıklayınız...

Videolu Başvuru İçin Tıklayınız...

Rising Star Seçme Yerleri ve Duyuruları
Rising Star da seçme yerleri her hafta güncellenmektedir. Aynı zamanda duyurularda takip edilebilir. Seçme Yerleri ve Duyurular için aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Rising Star Duyurular ve Seçme Yerleri için Tıklayınız...

Herhangi bir sorunuzu yorum kısmında ekibimize sorabilirsiniz...

Rising Star Jürileri, Rising Star 2016 Jürileri, Rising Star Ne Zaman Başlayacak, Rising Star Eleme Sonuçları
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?