Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 10 Mayıs Survivor Kim Elendi? Ünlüler Takımına Kim Veda Etti?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
10 Mayıs 2016 Survivor Kim Elendi? 10 Mayıs Survivor Kim Elenecek? Survivor'a Kim Veda Etti? Atakan Elendi mi? 10 Mayıs bu akşam Su...
10 Mayıs 2016
10 Mayıs 2016 Survivor Kim Elendi? 10 Mayıs Survivor Kim Elenecek? Survivor'a Kim Veda Etti? Atakan Elendi mi? 10 Mayıs bu akşam Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler yarışma programında eleme heyecanı yaşanacak. Oynanan son iki Dokunulmazlık Oyununda kaybeden taraf Ünlüler Takımı olmuştu. Bu önemli oyunları kaybettikleri için Ada Konseylerinde, arkadaşlarından üç isim eleme potasına girdi. Bu isimler Avatar Atakan, Ezgi ve Yunus Günçe oldu. Bu akşam bu üç isimden biri en az sms oyu aldığı için elenecek ve Survivor'a veda edecek.

10 Mayıs Survivor Sms Sıralaması - Tıklayınız....

Dokunulmazlıklarda bir türlü kazanamayan Ünlüler takımında yarışmacılar arasında gerginlikler başladı. Yunus Günçe Yattara'ya kendisinin ismini söylediği için tepki gösterirken, eleme potasına girmediği anda Atakan ve Semih'e karşı tavır alan Nagihan, Ezgi Avcı ile de kavgalı durumda oldu. Kısacası Ünlüler adası tamamen karıştı. Bu eleme sonrası Atakan veya Ezgi'nin elenmesi durumunda iki kişiden biri çok fena patlayacağa benziyor. Ancak daha önceki sms sıralamaları da göz önüne alınırsa Atakan ve Ezgi'nin elenme ihtimali Yunus Günçe'ye göre daha düşük olacak. 

Bakalım, milyonların izlediği ve reyting rekorları kıran Survivor 2016'da Kıbrıs finali öncesi hangi yarışmacı Survivor ve hayallerine veda edecek. 

10 Mayıs Survivor Ada Konseyinde olan her şeyi Canlı olarak aktarıyoruz..

10 Mayıs SMS Birincisi "ATAKAN" Oldu...

10 Mayıs Survivor EZGİ AVCI Elendi...
Survivor Kim Elendi?10 Mayıs Survivor Ünlüler Eleme Potası 
ATAKAN
YUNUS GÜNÇE
EZGİ AVCI

10 Mayıs Survivor SMS Sıralaması (Acunn.com)
1. ATAKAN
2. YUNUS GÜNÇE
3. EZGİ

Aynı gün Survivor Gönüllüler takımında beklenmedik bir olay yaşanıyor ve Gizem Memiç takımdan dışlanmaya başlıyor. Herkesin aklına Gizem'ler yer mi değiştiriyor sorusu geliyor. Serkay ise tamamen bıktığını ve artık herkesin Bireysel olarak Survivor'a devam etmesi gerektiğini belirtiyor. Baklalım ilerleyen günlerde Gönüllüler takımında neler yaşanacak.

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI 
İBRAHİM GİYDİRİR
GİZEM MEMİÇ 
GİZEM KERİMOĞLU
EFECAN DİANZENZA
DAMLA CAN gundemdenevarki.com
SERKAY TÜTÜNCÜ 
ZAFER METE (Diskalifiye Oldu)
NİHAL CANDAN (Elendi)
AYLİN ŞALLI (Elendi)

SURVİVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMI 
SEMİH ÖZTÜRK
İBRAHİM YATTARA 
YUNUS GÜNÇE 
ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN 
NAGİHAN KARADERE 
EZGİ AVCI
TUĞBA ÖZAY   (Elendi)
MEHMET  (Elendi)
YILMAZ MORGÜL (Elendi)
EDA AKKAYA (Elendi)
SEDA TETİK( Elendi)
EBRU ÖZTÜRK(Elendi)
YAĞMUR ÖZTÜRK(Elendi)
SERKAN ERCAN(Elendi)

Arama Kelimeleri:survivor kim elendi, 10 Mayıs kim elendi, survivor 2016 ünlüler kim elendi, 10 Mayıs survivor elenen isim, EZGİ elendi mi, ATAKAN elendi mi, Survivor Sms birincisi kim oldu,Survivor Kim Elendi, Survivor kim elendi 2016, Survivor kim gitti, Survivor kim kazandı, Survivor kim veda etti, Survivor kim yazıldı, Survivor kimler var, Survivor kim elendi izle, Survivor kim aday, Survivor kim aday oldu... Survivor Kim Elendi?  26 Nisan Survivor Kim Elendi? Survivor Ünlüler Sms Birincisi Kim Oldu?  Acunn.com Sms Sıralaması... 10 Mayıs Survivor Sms Sonuçları... 10 Mayıs Survivor Sms Sıralaması.. ,
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?