Loading...

13 Mayıs Fenomen Kim Elendi?

Muhammet Kayku
13 Mayıs Fenomen Haftanı Finali Kim Elendi? Fenomen 29 Nisan Kim Elendi? Fenomen Kim Elendi? Fenomen 4. Hafta Kim Elendi? 13 Mayıs Fenomen Kim Elenecek?

Tv8'in strateji yarışma programı fenomen de 13 Mayıs Cuma akşamı eleme gecesi yaşanıyor. Her hafta eleme heyecanı yaşanacak olan Fenomen'de bu hafta sürpriz bir isim eleniyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta biri erkekler evinden biri kızlar evinden olmak üzere iki yarışmacı dokunulmazlık alıyor ve elenmekten kurtuluyor.

13 Mayıs Fenomen dokunulmazlık alan yarışmacılar belli oldu. Kızlar evinden ?, erkekler evinden ise dokunulmazlık alan yarışmacılar oldu. Bu iki yarışmacı Fenomen 4. Hafta haftanın finalinde elenme riski yaşamayacak.

Peki bu hafta Fenomen evine kim veda edecek? Gundemdenevarki.com ailesi olarak sizi yayından önce bilgilendiriyoruz.

13 Mayıs Fenomen Kim Elendi?
Fenomen'in 4. haftasında elenen isim kızlar evinden oldu. Sürpriz olarak belirteceğimiz isin ise Muhammet Kayku oldu.

Her hafta elenen yarışmacının yerine hemen bir yarışmacı daha geliyor. Kızlar evine bu kez kim gelecek. Açıklanır açıklanmaz bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz...

Arama Kelimeleri:
13 Mayıs Fenomen Kim Elendi, Fenomen Kim Elendi, 13 Mayıs Fenomen Haftanın Finali Kim Elendi, Muhammet Kayku Elendi Mi? 13 Mayıs Fenomen Dokunulmazlık, 13 Mayıs Fenomen Yeni Gelen Yarışmacı Kimdir

Lütfen Paylaşın

0 Yorum: