Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 17 Mayıs Survivor Kim Elendi?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
17 Mayıs 2016 Survivor Kim Elendi? 17 Mayıs Survivor Kim Elenecek? Survivor'a Kim Veda Etti? Serkay Elendi mi? 17 Mayıs bu akşam Surv...
17 Mayıs 2016
17 Mayıs 2016 Survivor Kim Elendi? 17 Mayıs Survivor Kim Elenecek? Survivor'a Kim Veda Etti? Serkay Elendi mi? 17 Mayıs bu akşam Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler yarışma programında eleme heyecanı yaşanacak. Oynanan son iki Dokunulmazlık Oyununda kaybeden taraf Gönüllüler Takımı olmuştu. Bu önemli oyunları kaybettikleri için Ada Konseylerinde, arkadaşlarından üç isim eleme potasına girdi. Bu isimler Gizem K., Serkay ve Damla oldu. Bu akşam bu üç isimden biri en az sms oyu aldığı için elenecek ve Survivor'a veda edecek.

17 Mayıs Survivor Sms Sıralaması - Tıklayınız....

Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan taraf Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı bu nedenle aralarından bir yarışmacıya veda etmek zorunda olacak. Dokunulmazlık oyunlarını kaybettikten sonra moral bozukluğu yaşana gönüllüler ödül oyunlarını da kaybetmeye başladı. Adadan kimin gideceğini merak eden ünlüler ve gönüllüler bu akşam sorunun cevabını öğreniyor. Bu sırada Nagihan ve Serkay arasındaki gerginlik de gittikçe artmaya başladı. 

Bakalım, milyonların izlediği ve reyting rekorları kıran Survivor 2016'da Kıbrıs finali öncesi hangi yarışmacı Survivor ve hayallerine veda edecek. 

17 Mayıs Survivor Ada Konseyinde olan her şeyi Canlı olarak aktarıyoruz..

17 Mayıs SMS Birincisi "SERKAY" Oldu...

17 Mayıs Survivor Gizem Kerimoğlu Elendi...17 Mayıs Survivor Ünlüler Eleme Potası 
Gizem Kerimoğlu
Serkay Tütüncü
Damla Can

17 Mayıs Survivor SMS Sıralaması (Acunn.com)
1. Damla
2. Serkay
3. Gizem K.


SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI 
İBRAHİM GİYDİRİR
GİZEM MEMİÇ 
GİZEM KERİMOĞLU
EFECAN DİANZENZA
DAMLA CAN gundemdenevarki.com
SERKAY TÜTÜNCÜ 
ZAFER METE (Diskalifiye Oldu)
NİHAL CANDAN (Elendi)
AYLİN ŞALLI (Elendi)

SURVİVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMI 
SEMİH ÖZTÜRK
İBRAHİM YATTARA 
YUNUS GÜNÇE 
ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN 
NAGİHAN KARADERE 
EZGİ AVCI
TUĞBA ÖZAY   (Elendi)
MEHMET  (Elendi)
YILMAZ MORGÜL (Elendi)
EDA AKKAYA (Elendi)
SEDA TETİK( Elendi)
EBRU ÖZTÜRK(Elendi)
YAĞMUR ÖZTÜRK(Elendi)
SERKAN ERCAN(Elendi)

Arama Kelimeleri:survivor kim elendi, 10 Mayıs kim elendi, survivor 2016 ünlüler kim elendi, 10 Mayıs survivor elenen isim, EZGİ elendi mi, ATAKAN elendi mi, Survivor Sms birincisi kim oldu,Survivor Kim Elendi, Survivor kim elendi 2016, Survivor kim gitti, Survivor kim kazandı, Survivor kim veda etti, Survivor kim yazıldı, Survivor kimler var, Survivor kim elendi izle, Survivor kim aday, Survivor kim aday oldu... Survivor Kim Elendi?  26 Nisan Survivor Kim Elendi? Survivor Ünlüler Sms Birincisi Kim Oldu?  Acunn.com Sms Sıralaması... 10 Mayıs Survivor Sms Sonuçları... 10 Mayıs Survivor Sms Sıralaması.. ,
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?