3 Mayıs Ünlüler Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? - GÜNDEMDE NE VAR Kİ?

Son Dakika

Recent Posts:

Post Top Ad

Loading...

3 Mayıs Ünlüler Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Ünlüler
Survivor Bireysel Dokunulmazlık Kim Kazandı? Bireysel Dokunulmaz Kimin İsmini Yazdı?Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 3 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Tv8'in izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2016 da 2 Mayıs ta oynanan Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler kaybetmişti.  Aynı gün yapılan Ada konseyinde Ünlüler takımı adadan gitmesini istedikleri isimleri yazdılar. Ancak 3 oy ile sürpriz isim Avatar Atakan eleme potasına girdi.

Bugün Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynuyor. Bu oyunu kazanan yarışmacı hem eleme potasına girmeyecek ve elenmeden kurtulacak hem de elenmesini istediği bir ismi söyleyecek. Böylelikle eleme potasında 2 isim yer alacak. Bakalım eleme potasına girecek son ve 2. isim kim olacak.

3 Mayıs Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Oyununu "YATTARA" Kazandı...

3 Mayıs Ada Konseyinde Bireysel Dokunulmazlık Kazanan "YATTARA", elenmesini istediği kişinin "?" olduğunu söyledi ve "?" ismini yazdı.

Böylelik Survivor Ünlüler Eleme Potasında Atakan ve "?" yer aldı. Bakalım hangisi elenecek.
2 Mayıs Survivor Ada Konseyi Kimin İsmi Yazıldı - Kimler Eleme Potasına Girdi - Tıklayınız...

Bireysel Dokunulmazlık oyununu CANLI olarak aktaracağız.
Sayfayı Yenilemeyi Unutmayınız...

Semih Öztürk  - DÜŞÜRDÜ..
Yunus Günçe  - DÜŞÜRDÜ..
Nagihan - DÜŞÜRDÜ..
Ezgi  - DÜŞÜRDÜ..
Yattara  - KAZANDI...
***Atakan eleme potasında olduğu için bireysel dokunulmazlık oyununda yer almıyor.

Bu oyunda yarışmacılar ellerinde bulunan yuvarlak malzemenin üzerine tenis topunu koyacak ve topu düşürmemeye çalışacak. Topu düşüren yarışmacı elenirken en son düşüren yarışmacı bireysel dokunulmazlık sembolünü alacak.

Arama Kelimeleri:
Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, 3 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık, 3 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık Oyunu, 3 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Bireysel Dokunulmazlık Kimin, Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Bireysel Dokunulmazlık Ünlüler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder