Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Japon Gülü hangisinin diğer adıdır? Nedir?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Japon Gülü hangisinin diğer adıdır? Japon gülü Nedir? 13 Mayıs 2016 da Atv'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışma...
Kim Milyoner Olmak İster Sorular ve Cevapları
Japon Gülü hangisinin diğer adıdır? Japon gülü Nedir?

13 Mayıs 2016 da Atv'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışması, oyuncu, sunucu Selçuk Yöntem tarafından ...! Selçuk Yüntem'in Kim Milyoner Olmak İster'de sordukları sorular ve cevaplarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz...


Sorunun cevabı "Kim Milyoner Olmak İster Cevapları" Sayfamızda-Tıklayınız
Not: linklerimizde reklam yoktur. Soru ekibimiz ve cevap ekibimiz ayrı ayrı çalışmaktadır.
Tepkiler:

Yorum Gönder

 1. Merhabalar,
  Japon gülü ile kamelya farklı çiçeklerdir. Bitki sınıflandırmasında sınıf ve alt-sınıfları aynı olmasına rağme familyaları ve türleri farklıdır. Ülkemizde ikisine rastlanıyor. Kamelya daha sıklıkla dış mekanlarda, Japon gülü ise iç mekanlarda kullanılıyor. Japon gülünün katmerlisinin sadece çiçeği görsel olarak kamelya ile benzetilebileceği için bazı yerlerde yanlış olarak amelya olarak biliniyor olabilir diye düşünüyorum.
  Soru belki “Japon Gülü olarak da adlandırılabilen …. “ diye sorulsaydı ‘kamelya’ cevabı doğru kabul edilebilirdi diye düşünüyorum.
  Selamlar
  Sevda Erdoğan

  YanıtlaSil
 2. Verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederiz Sevda hanım. Dilerseniz bu konu hakkında bize kısa bir makale gönderebilirsiniz. Sizin için sitemizde yayınlarız.

  YanıtlaSil

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?