Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 20 Haziran Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
20 Haziran Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? Survivor Arabayı Kim Kazandı? Survivor Araba Ödülünde verilen arabanın modeli markası ne? 2...
Araba Ödülü
20 Haziran Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı? Survivor Arabayı Kim Kazandı? Survivor Araba Ödülünde verilen arabanın modeli markası ne? 20 Haziran Survivor Ödülünü Kim Kazandı?  20 Haziran Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? 20 Haziran Survivor Büyük Ödül Oyununu Kim Kazandı? 20 Haziran Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler Ödül Oyununu Kim Kazandı? 20 Haziran Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 20 Haziran Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2016 20 Haziran Cuma akşamı Survivor 102. Bölümü 20.00 da Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. 20 Haziran Survivor 2016 Ödül Oyunu hakkında tüm detaylar gundemdenevarki.com farkıyla anında canlı olarak sizlerle olacak..

Survivor 2016 Toplu Sms Sonuçları - Tıklayınız...
Survivor 2016 Puan Durumu - Kim Kaç Oyun Kazandı - Tıklayınız..
Survivor 2016 Kim Kaç Kilo Verdi - Tıklayınız... 

Dün oynanan dokunulmazlık oyununda Semih talihsiz bir kaza yaşamış ve parmağı kırılmıştı. Dokunulmazlığı ise Ünlüler son anda kaybettiler. Parmağı kırılan Semih dokunulmaz oldu ve Nagihan ile Atakan kişisel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Oyunun kaybedeni İbrahim ile eleme potasına girdi. Kaybeden isim ise Nagihan oldu.

Bugün ise büyük ödül oyunu oynanıyor. Ödül ise son model bir araba. Sakin ve eğlenceli geçecek olan bu oyunda yarışmacıların ailelerine kendileri hakkında sorular soruldu ve yarışmacılardan ailelerinin verdikleri cevapların ne olduğu soruldu. Komik ve eğlenceli anların yaşandığı bu ödül oyununda arabayı kazanan kim olacak? Şimdiye kadar oynanan ödül oyunlarından en büyüğü olan bu arabayı kim kazanacak. Size canlı olarak aktarmaya çalışacağız..

20 Haziran Ödül Oyununu "NAGİHAN" Kazandı... 
20 Haziran Survivor Ödül Oyunu: Tahmin Oyunu
20 Haziran Ödül Oyununun Ödülü : Araba Ödülü (Fiat Fullback) 
(Detayları aşağıda verilmiştir)

Tüm eşleşmeler ve kazananlar, oyun skoru canlı olarak aşağıda verilmektedir.

Son Durum (CANLI) 
Final
Serkay ve Nagihan Oynuyor. Kazanan arabayı alacak

NAGİHAN arabayı kazandı...

Serkay 10
Damla 7
İbrahim 3
Nagihan 6
Atakan 8Ramazan dolayısı ile eşleşmeleri geç aktarabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI 
İBRAHİM GİYDİRİR
DAMLA CAN gundemdenevarki.com
SERKAY TÜTÜNCÜ 
EFECAN DİANZENZA (Elendi)
GİZEM MEMİÇ (Elendi)
GİZEM KERİMOĞLU (Elendi)
ZAFER METE (Diskalifiye Oldu)
NİHAL CANDAN (Elendi)
AYLİN ŞALLI (Elendi)

SURVİVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMI 
SEMİH ÖZTÜRK
ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN 
NAGİHAN KARADERE 
YUNUS GÜNÇE (Elendi)
İBRAHİM YATTARA (Elendi)
EZGİ AVCI (Elendi)
TUĞBA ÖZAY (Elendi) 
MEHMET  (Elendi)
YILMAZ MORGÜL (Elendi)
EDA AKKAYA (Elendi)
SEDA TETİK( Elendi)
EBRU ÖZTÜRK(Elendi)
YAĞMUR ÖZTÜRK(Elendi)
SERKAN ERCAN(Elendi)

Arama Kelimeleri:
ödül oyunu kim kazandı 20 Haziran, pazartesi ödül oyunu 20 Haziran ödül neydi, bu akşam ödül oyununu kim kazandı, ödül oyunu 20 6 2016, bu akşam 20 Haziran survivor ödül oyunu, sörvayvır ödül oyunu kim kazandı 20/06/2016, yemek ödülü 20 Haziran, pazartesi günü ödül oyununda kim kazandı, sörvayvır ödül oyunu 20 Haziran pazartesi, bu akşam survivor ödül oyunu eşleşmeler, 20 Haziran ödül oyununda kimler kazandı, kim kimle yarıştı, en sevdikleri ödül oyunu kim kazandı, survivor, survivor 2016 izle, survivor 2016, survivor 2016 kadro, survivor yarışmacıları, survivor oyunu, survivor dün akşam ödül oyununu, survivor son ödül oyunu, survivor bu akşam ödül oyununu, dün ödül oyununu kim kazandı, dunku ödül oyununu kim kazandi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?