Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 26 Haziran Kısmetse Olur Kim Elendi? Büyük Sürpriz
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
26 Haziran Kısmetse Olur Kim Elenecek? 26 Haziran Kısmetse Olur Kim Elendi? 26 Haziran Kısmetse Olur Yeni Damat Gelin Adayı Kim? 26 Haz...
Hande Yener ve Eser West
26 Haziran Kısmetse Olur Kim Elenecek? 26 Haziran Kısmetse Olur Kim Elendi? 26 Haziran Kısmetse Olur Yeni Damat Gelin Adayı Kim? 26 Haziran Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi? Kısmetse Olur 26 Haziran Pazar Akşamı Kim Elenecek? Kısmetse Olur Kim Elendi?  26 Haziran Kısmetse Olur Eleme Olacak mı? Kısmetse Olur Bu Hafta Kim Elendi?

Kanal D nin sevilen ve izlenme rekorları kıran izdivaç programı Kısmetse Olur da önümüzdeki pazar yani 26 Haziran 2016 da eleme yapılmayacak... Her hafta eleme yapılan Kısmetse Olur da elenen aday yerine yeni bir aday getiriliyordu. Ancak bu hafta eleme olmayacağı için yeni gelecek damat veya gelin adayı olmayacak. Ve sürpriz olarak eve Tankut geri dönecek.

Bu hafta yani Kısmetse Olur 38. hafta eleme heyecanı olmayacağı için yarışmacılar haftaya rahat giriyor. Kısmetse Olur ekibi de bu haftayı yarışmacılara sürpriz yaparak değerlendirmek istiyor. Bu nedenle 26 Haziran Kısmetse Olur Gala gecesinde yarışmacıları büyük bir konser bekliyor. Türkiye'nin ünlü popçularından Hande Yener Kısmetse Olur evine konuk oluyor.

Bildiğiniz gibi Hande Yener'in Mor klibinde Eser West'de oynamıştı. Hande Yener'in Kısmetse Olur evinde Eser ile olan yakınlığı çok dikkat çekecek. Bakalım Cansel bu duruma nasıl bir tepki verecek. Hande Yener Kısmetse Olur damat adaylarını da kaçıracak :) Birbirinden eğlenceli ve hoş sohbeti ile yarışmacıları eğlendiren Hande Yener, şarkıları ile de coşturuyor.

Birbirinden eğlenceli anların yaşanacağı Gala Gecesinde Kısmetse Olur çiftlerinden özellikle NurBat ve CanEs çiftleri farkını gösterecekler. Gala gecesi olarak tanıtılan bu bölüm herkesin aklına Kısmetse Olur bitti mi sorusunu getiriyor. Henüz bitmedi ancak 3 Temmuz da final yapacağı düşünülüyor. Bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak?

Haftanın Finali 26 Haziran Pazar Akşamı 22:45 te Kanal D de yayınlanacak..

Arama Kelimeleri:
kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur bu hafta kim elendi, 26 Haziran kismetse olur kim elenecek, kismetse olur elenen damat kim, kismetse olur elenen gelin kim, 26 Haziran yeni gelin kim, 26 Haziran kısmetse olur elendi, kismet olursa kim elendi, 26 Haziran yeni damat,  kısmetse olur elendi, 26 Haziran kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur skandallar, kısmetse olur ayça elendi mi, kısmetse olur ayça beğen eski nişanlısı, kısmetse olur ayça beğen görüntüleri, ayça beğen halil demirkıran, ayça beğen kimdir, 26.06.2016 kısmetse olur haftanı finali, kismetse olur elenen isim, ayça elendi mi, semih elendi mi, 
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?