Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 28 Haziran Survivor 2016 Finalistleri Belli Oldu
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Survivor 2016 Finalistleri Kimler? Survivor 2016 Yarı Finalistleri Kimler? Survivor 2016 Şampiyonu Kim Oldu? Survivor 2016 Kim Birinci O...
Survivor 2016 Şampiyonu Kim Oldu?
Survivor 2016 Finalistleri Kimler? Survivor 2016 Yarı Finalistleri Kimler? Survivor 2016 Şampiyonu Kim Oldu? Survivor 2016 Kim Birinci Oldu? Survivor 2016 Sms Sonuçları?

Tv8 de yayınlanmaya başladığı günden beri reyting rekorları kıran ve lider olan yarışma programı Survivor 2016 yarın Final yapıyor. Dün akşam ikinci yarı finalisti belli olan yarışmada izleyicilere sürpriz bir yarı finalist çıktı. Nagihan, Semih ve damla arasında yapılan ilk sms oylamasında Nagihan elendi ve Semih ile Damla arasında tekrar sms oylaması yapıldı. Çoğunluğun beklediği sms sıralamasında Semih'in birinci olması beklenirken Damla Semih'ten daha fazla oy alarak Semih'i eledi ve Yarı Finalist olarak Atakan'ın rakibi oldu.

28 Haziran Survivor Yarı Finali bu akşam yayınlanacak ve ikinci finalist belli olacak. Kıbrıs Finalistleri arasında oynanan oyunlarda galip Serkay gelmiş ve ilk Finalist olarak koltuğa oturmuştu. Atakan ise bu finallerde ikinci oldu ve Yarı Finalist oldu. Dün akşam ise Damla diğer yarışmacılar arasında sms oylamasında sıyrılarak ikinci yarı finalist oldu. Bugün Atakan ve Damla arasında Sms oylaması yapılacak ve ikinci finalist belli olacak.

30 Haziran Survivor 2016 Şampiyonu belli oluyor. Bugün yapılacak oylamadan birinci çıkan isim yarın akşam Serkay ile tekrar sms'e çıkacak ve bu sms oylamasında birinci olan isim hem Survivor 2016 şampiyonu hem de 500 Bin TL ödülün sahibi olacak.

Bakalım bu zorlu yarışmanın şampiyonu, birincisi, kazananı kim olacak?

İkinci Finalist ATAKAN oldu...
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?