Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Fenomen Neden Yayınlanmadı? Yayından Kaldırıldı Mı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Fenomen Neden Yayınlanmadı? Yayından Kaldırıldı Mı? Fenomen Kalktı Mı? Tv8'de yayın hayatına başlayan fenomen yarışması bugünlerde ya...
Fenomen Kaldırıldı Mı?
Fenomen Neden Yayınlanmadı? Yayından Kaldırıldı Mı? Fenomen Kalktı Mı?
Tv8'de yayın hayatına başlayan fenomen yarışması bugünlerde yayınlanmadı. Fenomen yarışması ile ilgili flaş bir karar alındı. Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8’de ekrana gelen strateji yarışması 'Fenomen' ile ilgili kararını verdi. Fenomen yarışması yayından kalktı.

Fenomen yarışması yayından kaldırıldı. TV8’de Nisan ayında yayınlanmaya başlayan 'Fenomen' adlı yarışmada flaş gelişme... Hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelen strateji oyunu, kanalın yayın akışından çıkartıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı program hafta içi her gün 15.45’de, cuma gecesi 00.15’de ise haftanın finaliyle ekrana geliyordu. Kızlar ve erkeklerin iki ayrı evde yarıştığı 'Fenomen'in, reytinglerde istenilen oranlara ulaşılamaması sebebiyle yayından kaldırıldığı öğrenildi.

Gündüz kuşağında rakiplerine göre çok düşük reyting oranı elde eden 'Fenomen'in yerine 'Oynat Bakalım' programının ekrana geleceği belirtildi.

Milliyet


Arama Kelimeleri:
Fenomen yayından kaldırıldı mı, tv8 fenomen neden yayınlanmadı,
Tepkiler:

Yorum Gönder

  1. Her hafta 50 bin TL vermek zor geldi sanirim

    YanıtlaSil
  2. İstenilen reytingleri alamadığı için muhtemelen kaldırdı. Tabi doğal olarak reklam kazancı da azaldı

    YanıtlaSil

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?