Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Survivor Semih Elendi Mi? Diskalifiye Oldu mu? 23 Haziran Ada Konseyi
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Semih Diskalifiye mi oluyor? Semih Elenecek mi? Semih Öztürk Elendi mi? Semih Diskalifiye Oldu Mu? Semih Öztürk Son Durumu? Semih Öztürk E...
Semih Diskalifiye Oldu Mu?
Semih Diskalifiye mi oluyor? Semih Elenecek mi? Semih Öztürk Elendi mi? Semih Diskalifiye Oldu Mu? Semih Öztürk Son Durumu? Semih Öztürk Elenecek Mi? Semih Öztürk Diskalifiye Olacak Mı? Survivor Semih Diskalifiye Oldu Mu? 23 Haziran Ada Konseyi Semih Öztürk Elendi Mi?

Tv8 de yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2016'da 23 Haziran Survivor Ada Konseyi toplanıyor. Ada konseyinin toplanma sebebi ise geçen hafta oynanan bir oyunda Semih Öztürk'ün parmağının kırılmasının ardından yarışmaya devam edip edemeyeceğinin kararının verilmesi oldu. Parmağı kırıldıktan sonra bugüne kadar ne adaya ne de oyunlara gelen Semih Öztürk'ün son durumu elenip elenmeyeceği konusu izleyiciler ve Semih fanlarının merak ettiği konulardan biri oldu.

Acun Ilıcalı Artık Oyun Oynayamayacağını Söyledi...
Ada konseyi tanıtım filminde, konseyde toplanan yarışmacılar ve izleyiciler Acun Ilıcalı'nın vereceği kararı sabırsızlıkla bekliyor. Acun Ilıcalı açıklamayı yapmadan önce artık Semih Öztürk'ün bundan sonra oynanacak oyunlarda oynayabilir durumda olmadığını söyledi. Ancak kararı henüz açıklamadı. Milyonların merakla beklediği kararı 23 Haziran akşamı Ada konseyinde açıklayacak. Karar açıklanır açıklanmaz bu sayfamızda bulabilirsiniz.


Semih Öztürk Kararı - "SEMİH ELENMEDİ KIBRIS'A HAKSIZLIK OLMASIN DİYE 5 YARIŞMACI DA GİDECEK- 24 Haziran da Final koltuğu oyunu oynanacak..
Canlı olarak aktaracağız.
Gündemdenevarki.com ailesi olarak bu zamana kadar takip ettiğimiz ve yaşanan olaylar sonrası Semih Öztürk'ün yarışmalara devam edebileceğini düşünüyoruz.

Semih Öztürk'ün Parmağı Nasıl Kırıldı?
Survivor 2016 da oynanan bir dokunulmazlık oyununda Semih ve Serkay arasında yaşanan mücadelede baş parmağı kırılan Semih Öztürk hastaneye kaldırılmıştı. Bir tahta üzerinde dengede duran yarışmacılar elindeki iki ucu yumuşak malzeme ile kaplanmış sopalarla rakibini düşürmeye çalışıyorlardı. Semih ve Serkay mücadele ederken Serkay'ın sert ve hızlı bir hamlesi sonrası baş parmağı iki sopa arasında kalan Semih acılar içinde kendini suya attı. Parmağının çok kötü kırıldığını söyleyen yarışmacıya sağlık ekibi hızlı bir şekilde müdahale ettiler. Parmağını gören Nagihan ve Atakan ise bu durum karşısında çok üzüldüler. Hastaneye kaldırıldıktan sonra ne olacağını merak eden izleyiciler cevabı bu akşam ada konseyinde bulacaklar.

Arama Kelimeleri:
23 Haziran Survivor Ada Konseyi, Semih Öztürk Elendi mi, Semih Elenecek mi? Survivor Semih Elendi mi?

Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?