27 Haziran 2016 Pazartesi

Whatsapp Uygulaması ile 10 Yaşındaki Kızı Taciz Etti!

Etiketler

Loading...
Gün geçmiyor ki mobil ve internet ile yapılan tacizlere bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal medyanın başlarını çeken Facebook'ta yayınlanan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki toplayan bir olay yaşandı. Henüz 10 yaşında olan ve cinsellik hakkında bir şey bilmediği kendisine atılan mesajlara verdiği cevaplardan belli olan kız çocuğuna yapılan taciz gerçekten mide bulandırıcı çıktı.

Binlerce kez paylaşılan bu konuşmalar ünlü mesajlama uygulaması Whatsapp üzerinden yapılmış. Kendisini Hasan olarak tanıtan ve 18 yaşında olduğunu iddia eden tacizci, 10 yaşındaki minik kıza iğrenç taciz mesajları attı. Bununla da kalmayıp, google'a şunu yaz diyerek kız çocuğunu pornografik sitelere yönlendirdi.

Bu durumu fark eden mağdur kızın annesi durumu fark etti ve konuşmaya devam etti. Daha sonra da sapık ile yaptığı görüşmeleri Sosyal Medyada Facebook'ta paylaştı.

İşte O Görüntüler
Whatsapp
EmoticonEmoticon

Öne Çıkan Yayın

Survivor (2017) Denisa Gültekin Kimdir?

Denisa Gültekin Kimdir? Denisa Gültekin Kaç Yaşında? Denisa Gültekin Mesleği? Denisa Gültekin Boyu Kaç? Survivor 2017'de Gönüllüler ...

Popüler Haberler