Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Whatsapp Uygulaması ile 10 Yaşındaki Kızı Taciz Etti!
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Gün geçmiyor ki mobil ve internet ile yapılan tacizlere bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal medyanın başlarını çeken Facebook'ta yayınlana...
Gün geçmiyor ki mobil ve internet ile yapılan tacizlere bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal medyanın başlarını çeken Facebook'ta yayınlanan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki toplayan bir olay yaşandı. Henüz 10 yaşında olan ve cinsellik hakkında bir şey bilmediği kendisine atılan mesajlara verdiği cevaplardan belli olan kız çocuğuna yapılan taciz gerçekten mide bulandırıcı çıktı.

Binlerce kez paylaşılan bu konuşmalar ünlü mesajlama uygulaması Whatsapp üzerinden yapılmış. Kendisini Hasan olarak tanıtan ve 18 yaşında olduğunu iddia eden tacizci, 10 yaşındaki minik kıza iğrenç taciz mesajları attı. Bununla da kalmayıp, google'a şunu yaz diyerek kız çocuğunu pornografik sitelere yönlendirdi.

Bu durumu fark eden mağdur kızın annesi durumu fark etti ve konuşmaya devam etti. Daha sonra da sapık ile yaptığı görüşmeleri Sosyal Medyada Facebook'ta paylaştı.

İşte O Görüntüler
WhatsappTepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?