Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 3 Temmuz Kısmetse Olur Neler Yaşanacak?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
3 Temmuz Kısmetse Olur Kim Elenecek? Kısmetse Olur Finali Ne Zaman? 3 Temmuz Kısmetse Olur Kim Elendi? 3 Temmuz Kısmetse Olur Yeni Dama...
3 Temmuz Kısmetse Olur Kim Elenecek? Kısmetse Olur Finali Ne Zaman? 3 Temmuz Kısmetse Olur Kim Elendi? 3 Temmuz Kısmetse Olur Yeni Damat Gelin Adayı Kim? 3 Temmuz Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi? Kısmetse Olur 3 Temmuz Pazar Akşamı Kim Elenecek? Kısmetse Olur Kim Elendi?  3 Temmuz Kısmetse Olur Eleme Olacak mı? Kısmetse Olur Bu Hafta Kim Elendi?

Kanal D nin sevilen ve izlenme rekorları kıran izdivaç programı Kısmetse Olur da önümüzdeki pazar yani 3 Temmuz 2016 da eleme yapılmayacak... Her hafta eleme yapılan Kısmetse Olur da elenen aday yerine yeni bir aday getiriliyordu. Ancak geçen haftadan itibaren eleme olmayacağı için yeni gelecek damat veya gelin adayı olmayacak.

Bu hafta yani Kısmetse Olur 39. hafta eleme heyecanı olmayacağı için yarışmacılar haftaya rahat giriyor. Kısmetse Olur ekibi de geçen hafta Hande Yener sürprizi yaparak yarışmacıları eğlendirmişti. Kısmetse Olur Ekibi yine bu haftayı da yarışmacılara sürpriz yaparak değerlendirmek istiyor. Bu nedenle 3 Temmuz Kısmetse Olur Gala gecesinde yarışmacıları büyük bir sürpriz bekliyor olabilir.

Bu hafta Ceyda Kırıcı, yapımcı ile kavga etmiş Kısmetse Olur evine polis gelmiş ve Ceyda Kırıcı diskalifiye edilmişti. Bu nedenle belki bu hafta eski gelin adaylarından biri Kısmetse Olur evine geri dönebilir.

Haftanın Birincileri
Gelin evinden: Nur(Çeki aldı) 
Damat evinden: Emre

Haftanın Finali 3 Temmuz Pazar Akşamı 22:45 te Kanal D de yayınlanacak..

Arama Kelimeleri:
kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur bu hafta kim elendi, 3 Temmuz kismetse olur kim elenecek, kismetse olur elenen damat kim, kismetse olur elenen gelin kim, 3 Temmuz yeni gelin kim, 3 Temmuz kısmetse olur elendi, kismet olursa kim elendi, 3 Temmuz yeni damat,  kısmetse olur elendi, 3 Temmuz kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur skandallar, kısmetse olur ayça elendi mi, kısmetse olur ayça beğen eski nişanlısı, kısmetse olur ayça beğen görüntüleri, ayça beğen halil demirkıran, ayça beğen kimdir, 03.07.2016 kısmetse olur haftanı finali, kismetse olur elenen isim, ayça elendi mi, semih elendi mi, 
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?