Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Rakibi Kim Oldu?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakibi? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rakipleri, Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakipleri, Fenerbahçe Ş...
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakibi 2016
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakibi? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rakipleri, Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakipleri, Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Maçları Ne Zaman? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Hangi Takım İle Eşleşti?

15 Temmuz Cuma günü temsilcimiz Fenerbahçe'nin rakibi 13:00 da çekilecek olan kura ile belli oluyor.
Fenerbahçe "MONACO" takımı ile eşleşti. 
Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Eşleşmeleri
FENERBAHÇE - Monaco
Ajax - PAOK
Sparta Prag - Steau Bükreş
Shakhtar Donetsk - Young Boys
Rostov - Anderlecht

Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri
PAOK (Yunanistan)
Steaua Bükreş (Romanya)
Monaco (Fransa)
Young Boys (İsviçre)
Rostov (Rusya)

Bugün çekilecek olan kura ile yukarıdaki rakiplerden biri ile eşleşecek olan Sarı Lacivertlilerin tur şansı yüksek görünüyor. Özellikle Steaua Bükreş'in Teknik Direktörü Laurentiu Reghecampf, "Şampiyonlar Ligi seviyesinde elbet her rakip dişli, ancak F.Bahçe'yle eşleşmek istemem" dedi.

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Maçları Ne Zaman Oynanacak?
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme rakibi 15 Temmuz Cuma günü İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak kura çekimiyle belli olacak.

3. ön eleme turunda ilk maçlar 26 - 27 Temmuz; rövanş mücadeleleri ise 2 - 3 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turunu Geçerse Ne Olacak?
Fenerbahçe 3. ön eleme turundaki rakibini elemesi durumunda grup maçlarından önceki son aşama olan play off turuna katılmaya hak kazanacak. Ancak bu turda seri başı olma şansı bulunmayan sarı lacivertlileri birbirinden zorlu rakipler bekliyor olacak.

İngiltere'den Manchester City, Portekiz'den Porto, İspanya'dan Villarreal, Almanya'dan Borussia Mönchengladbach ve İtalya'dan Roma kulüpleri direkt olarak play off turuna katılacak. Bu takımlardan Borussia Mönchengladbach ve Roma, Fenerbahçe ile birlikte seri başı olmayan ekipler arasında yer alacak.

Ancak play off kurasına seri başı olarak girecek Manchester City, Porto ve Villarreal, temsilcimizin 3 muhtemel rakibi olacak. Fenerbahçe, 3. ön eleme turundan gelecek takımlara göre kurada nispeten daha zayıf takımlarla eşleşme şansına da sahip olacak.

Fenerbahçe 3. ön eleme turunu geçmesi halinde 5 Ağustos'ta play off kura çekimine katılacak. Play off turunda maçlar 16-17 Ağustos ve 23-24 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

Fenerbahçe bu aşamayı da geçmesi durumunda Şampiyonlar Ligi'nde gruplara adını yazdıracak.
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?