Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 4 Temmuz Kısmetse Olur Kim Kazandı? Sezon Finali
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
4 Temmuz Kısmetse Olur Kim Birinci Oldu? Kısmetse Olur Kim Kazandı? Kısmetse Olur Şampiyonu Kim Oldu? Kısmetse Olur Sezon Finali Hangi Çif...
4 Temmuz
4 Temmuz Kısmetse Olur Kim Birinci Oldu? Kısmetse Olur Kim Kazandı? Kısmetse Olur Şampiyonu Kim Oldu? Kısmetse Olur Sezon Finali Hangi Çiftler Birinci oldu? Kısmetse Olur Canes Nurbat Hazem, 4 Temmuz Kısmetse Olur Neler Yaşanacak?

Kanal D nin skandallarla dolu izdivaç Programında 4 Temmuz akşamı Sezon Finali yapılıyor. Yaklaşık 40 hafta süren yarışma programında her hafta bir gelin ya da damat adayı eleniyor yerlerine yeni adaylar geliyordu. Artık son iki haftadır elenme yapılmadı ve bu pazartesi final yapılıyor.

4 Temmuz Final Akşamı Neler Yaşanacak? 
SMS oylaması sonucu Kısmetse Olur izdivaç programının kazanan çifti açıklanıyor. Hangi çift birinci hangi çift ikinci oldu.

Yarışmada sms oylamasına çıkan çiftler, Cansel-Eser, Nur-Batuhan ve Hazal-Emre olmuştu. Bu çiftlerden biri 700 bin TL ödülü kazanacak.

Evet 700 Bin TL değerindeki ev ödülünü Cansel ve Eser çifti kazanıyor. Ancak bu çift evlenmeyeceklerini söylüyor.

4 Temmuz Kısmetse Olur Sms Sıralaması
1. Cansel ve Eser
2. Nur ve Batuhan
3. Hazal ve Emre

Kısmetse Olur birincileri kadar evlenme kararı alanlar da şaşırtıcı oldu. Yarışmayı birinci tamamlayan çift ailelerinden dolayı evlenmeye hazır olmadıklarını söyleyerek nikah masasına oturmadılar.

Nur Erkoç ve sevgili olduğu Batuhan Cimilli ile evlenmeye hazır olduklarını açıkladı ve büyük ödülün sahibi olmaya hak kazandı.Emre ve Hazal evlenmek istediklerini söyledi ancak çifte düğünü kabul etmeyerek teselli ödülünden vazgeçti.KISMETSE OLUR BÜYÜK ÖDÜLÜ NE?
Kısmetse Olur yarışmasındaki büyük ödül bir evdi... Evin değerinin ise 700 bin lira olduğu söyleniyor. Büyük ödülü kazanan Cansel ve Eser evliliği kabul etmeyince büyük ödülün sahibi Batuhan ve Nur oldu.

Arama Kelimeleri:
Kısmetse Olur Sezon Finali, Kısmetse Olur Şampiyonu Kim Oldu,
Kısmetse Olur Kim Birinci Oldu, Kısmetse Olur Hangi Çift Evlenecek, Kısmetse Olur Büyük Ödül Ne? Kısmetse Olur Canes, Kısmetse Olur Nurbat, Kısmetse Olur Hazem, Kısmetse Olur Sms Sonuçları


Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?