Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Kurtlar Vadisi Darbe Yayınlanacak Mı? Film Çekilecek Mi?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Kurtlar Vadisi Darbe Ne Zaman? Kurtlar Vadisi Darbe Ne Zaman Çekilecek? Kurtlar Vadisi Darbe İptal Oldu Mu? Kurtlar Vadisi Darbe Fragmanı ...
Ne Zaman Çekilecek
Kurtlar Vadisi Darbe Ne Zaman? Kurtlar Vadisi Darbe Ne Zaman Çekilecek? Kurtlar Vadisi Darbe İptal Oldu Mu? Kurtlar Vadisi Darbe Fragmanı İzle? Türkiye'de uzun soluklu yayınlanan ve milyonlarca izleyici kitlesi bulunan Kurtlar Vadisi dizisinde şoklar yaşanmaya başlıyor. Genel olarak olayları yaşandığı ülkelerin filmlerini çeken dizide Kurtlar Vadisi Darbe filmine izin verilmedi. Kurtlar Vadisi Filistin ve Kurtlar Vadisi Irak filmleri ile dikkat çeken ve gündeme oturan yapımlarda 15 Temmuz 2016 günü Türkiye'de genel olarak Ankara ve İstanbul'da meydana gelen Darbe Girişimini film olarak ekrana getirmek isteyen Pana Film yapımcılarına izin çıkmadı.

FETÖ İLE İŞBİRLİĞİNDELER Mİ? 
Kurtlar Vadisi Darbe isminin ve kurtlarvadisidarbe.com sitesinin patentini darbe girişiminden yaklaşık iki ay önce alan Pana yapımcılarına tepki yağıyor.

İşte Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun "Necati Şaşmaz'a şok!" başlıklı yazısındaki ilgili kısım;
"Necati Şaşmaz 'darbe'nin patentini iki ay önce aldı" başlıklı yazım üzerine Ankara'dan bir telefon aldım.

"ASKIYA DAHİ ÇIKMADAN REDDETTİK"


Arayan Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan'dı. TPE Başkanı, şunları söyledi: "Ali Bey, yazınızı okudum. Bir konuda bilgilendirmek için bizzat kendim arayıp, konuşayım istedim. Pana Film'in 'Kurtlar Vadisi Darbe' için yaptığı patent başvurusunu dün itibarıyla reddettik. Köşenizde kullandığınız belge, şirketin 24 Mayıs 2016 tarihinde bize online başvurusuna dair görüntü. 15 Temmuz'da yaşadığımız darbe girişiminden sonra '15 Temmuz' ve benzeri başvurular da yapıldı. Biliyorsunuz Türkiye'de OHAL var. O nedenle şirket kuruluşları dışında hiçbir başvuruyu değerlendirmeye almıyoruz. Online ortamda yapılan patent başvurularının kurumumuz tarafından değerlendirilme ve itiraz için askı süreçleri var. 'Kurtlar Vadisi Darbe'nin başvurusunu askıya dahi çıkmadan reddettik."
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?