Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 19 Eylül Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
19 Eylül Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirl...
Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?
19 Eylül Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar olaylar yaşanıyor.

19 Eylül pazartesi günü yayınlanacak haftanın ilk eleme oyunu oynanacak. Yarışmacılar bu bölümde dönen mekanizma üzerine kule yapacak ve kuleyi düşüren yarışmacı kaybedecek. Bakalım bu oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.


Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER
Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER 

Göz6 Meltem Diskalifiye Oldu Mu?
Bu bölümde bayanlar takımında tartışmalar yaşanacak. Bugün yayınlanan fragmanda Göz6 Meltem hakkında karar veriliyor. Fragmanda Meltem yemek masasına geçtikten sonra çığlık sesleri yükseliyor. Yemek masasında oturan Berna'yı iterek yere düşüren Meltem hakkında bakalım açıklanacak olan karar ne olacak.

Karar Verildi
Meltem son kez uyarıldı. Yapmış olduğu hareketin yarışma kurallarına aykırı olduğu ve bir kez daha tekrarlanması halinde diskalifiye olacağı bildirildi.

Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 19 Eylül Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 19 Eylül Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?