Göz6 (Gözaltı) Sms Sonuçları 23 Eylül - GÜNDEMDE NE VAR Kİ?

Son Dakika

Recent Posts:

Post Top Ad

Loading...
Loading...

Göz6 (Gözaltı) Sms Sonuçları 23 Eylül

Gözaltı Kim Elendi?
Gözaltı Sms Birincisi Kim Oldu? Gözaltı Sms Sonuçları, Gözaltı Sms Sıralaması, 23 Eylül Gözaltı Sms Sonuçları, Göz6 Sms Birincisi Kim Oldu? Göz6 Sms Sonuçları, Göz6 Sms Sıralaması, 23 Eylül Göz6 Sms Sonuçları,

Tv8 de yayınlanan ve izlenme rekoru kıran yarışma programı Göz6'da bu gün ilk eleme heyecanı yaşanıyor. Sms sıralamasında sonuncu olan yarışmacı elenecek ve Survivor 2017'ye katılma hakkını da kaybetmiş olacak. Mini Survivor olan bu yarışmada 9 erkek ve 9 kız yarışmacıdan birer yarışmacı direk olarak Survivor 2017'ye katılma hakkı kazanacak.

2 hafta boyunca eleme oyunları oynayan yarışmacılardan ilk hafta eleme potasına Erkekler Evinden Erdi ve Zeyd, Kızlar Evinden ise Meltem ve Ece girdi. Bu akşam ki yapılan sms oylaması sonucunda bu yarışmacılardan birisi hayallerine veda edecek.

23 Eylül Göz6 (Gözaltı) Sms Oylaması Sonuçları
1. Zeydi
2. Meltem
3. Erdi
4. Ece

Eleme Potasına giren isimlerden Erdi kaybedilen eleme oyunlarından sonra Erkek yarışmacıların oylaması sonucu eleme potasına girerken, dokunulmazlık oyununu kazanan Ramazan ise Zeyd ismini verdi.

Kızlar evinden ise en çok Meltem'in ismi yazılırken dokunulmazlık kazanan Filiz ise Ece ismini verdi ve eleme potasında toplamda 4 yarışmacı yer aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder