Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 26 Ekim Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
26 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 26 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Tv8 de yayınl...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
26 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 26 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

26 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak haftanın üçüncü eleme oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını kaybeden Erkekler evinden hayallerine veda eden isim Onur olmuştu. Pazartesi günü formatta bir değişiklik yapıldı. Artık araba oyunu oynanmayacak. Eleme oyununu kazanan takımdan 2 yarışmacı arabaya çıkacak. Arabaya çıkacak yarışmacıları takımlar kendileri belirleyecek. Son iki eleme oyununu kazanan taraf Erkekler takımı oldu. Dün oynanan eleme oyununa ise Erdi ve Ecem kavgası damga vurdu. Kızlar evinde ise Serenay ve Berna Keklikler birbirleri ile kavga etti. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER


Araba Çıkan Yarışmacılar
?

Gözaltı 7. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 3:0 Kızlar

24 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
25 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
26 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
27 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
28 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 26 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 26 Ekim Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?