Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 31 Ekim Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
31 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 31 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Tv8 de yayınl...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
31 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 31 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

31 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak haftanın ilk eleme oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını kaybeden Kızlar evinden hayallerine veda eden isim Dilek olmuştu. Haftanın finalinde is Sms birincisi Serenay oldu ve herkesi şaşırttı. Serenay ise eleme gecesinden bir gece önce tartıştığı Dilek ismini verdi. Berna Keklikler, Yasemin ve Dilek isminden en az oyu Dilek aldı ve Gözaltı evine veda etti.

Geçen hafta formatta bir değişiklik yapıldı. Artık araba oyunu oynanmayacak. Eleme oyununu kazanan takımdan 2 yarışmacı arabaya çıkacak. Arabaya çıkacak yarışmacıları takımlar kendileri belirleyecek. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER


Araba Çıkan Yarışmacılar
?????

Gözaltı 8. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 1:0 Kızlar

31 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
1 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
2 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
3 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
4 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 31 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 31 Ekim Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?