Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 5 Ekim Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
5 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 5 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Tv8 de yayınlan...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
5 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 5 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

5 Ekim çarşamba günü yayınlanacak haftanın üçüncü eleme oyunu oynanacak. Yarışmacılar bu bölümde hem araba oyunu hem de eleme oyunu oynayacak. Geçen hafta eleme oyunlarını 4-2 kaybeden Erkekler evinden hayallerine veda eden isim Kadir olmuştu. Dün oynanan Eleme ve Araba oyunlarını Erkekler kazanmış ve kızların yükselişine son vermişti. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.


Araba Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER
Eleme Oyununu Kazanan Takım
KIZLAR

Gözaltı 3. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum

Erkekler 1:2 Kızlar

3 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLAR
4 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
5 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLARArama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 5 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 5 Ekim Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?