Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 7 Ekim Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
7 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 7 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Tv8 de yayınlan...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
7 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 7 Ekim Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

7 Ekim cuma günü yayınlanacak ve haftanın beşinci eleme oyunu oynanacak. Yarışmacılar bu bölümde hem araba oyunu hem de eleme oyunu oynayacak. Geçen hafta eleme oyunlarını 4-2 kaybeden Erkekler evinden hayallerine veda eden isim Kadir olmuştu. Bu hafta eleme oyunlarında son durum Erkekler 2:2 Kızlar. Bugün oynanacak oyunu kaybeden takımdan bir oyuncu Survivor 2017 hayallerine veda edecek. Dün oynanan Araba ve Eleme oyununu Erkekler kazanmış ve durumu 2-2 yapmıştı. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.


Araba Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER
Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER

Gözaltı 3. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 4:2 Kızlar

3 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLAR
4 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
5 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLAR
6 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
7 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLERArama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 7 Ekim Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 7 Ekim Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?