Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 1 Kasım Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
1 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?  1 Kasım  Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Tv8 de yayı...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
1 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 1 Kasım Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

1 Kasım Salı günü yayınlanacak haftanın ikinci eleme oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını kaybeden Kızlar evinden hayallerine veda eden isim Dilek olmuştu. Haftanın finalinde ise Sms birincisi Serenay oldu ve herkesi şaşırttı.

Geçen hafta formatta bir değişiklik yapıldı. Artık araba oyunu oynanmayacak. Eleme oyununu kazanan takımdan 2 yarışmacı arabaya çıkacak. Arabaya çıkacak yarışmacıları takımlar kendileri belirleyecek. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Dün eleme oyunu sonra Zeyd önce Ramazan ile sonra Samed ile kavga etti. Berna Keklikler ile olan ilişkisi yüzünden evde bir türlü anlaşamayan Zeyd geçen hafta Bulut ile kavga etmişti.

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER
Araba Çıkan Yarışmacılar
?????

Gözaltı 8. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 2:0 Kızlar

31 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
1 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
2 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
3 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
4 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 1 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 1 Kasım Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?