Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 11 Kasım Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?  11 Kasım  Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son El...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 11 Kasım Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

11 Kasım Cuma günü yayınlanacak haftanın son eleme oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını kaybeden Kızlar evinden hayallerine veda eden isim Nesil olmuştu. Haftanın finalinde ise Sms birincisi tekrar Serenay oldu. Bu hafta ise son durumda Erkekler 3-1 önde. Bugün oynanan oyunu erkekler kazanırsa kızlar evinden bir kişi, kızlar kazanırsa ekstra oynanacak oyunu kaybeden takımdan bir kişi Survivor hayallerine veda edecek.

Göz6 yarışmasında artık araba oyunu oynanmayacak. Eleme oyununu kazanan takımdan 2 yarışmacı arabaya çıkacak. Arabaya çıkacak yarışmacıları takımlar kendileri belirleyecek. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız

EKSTRA OYUN OYNANIYOR
KAYBEDEN TAKIMDAN BİR KİŞİ ELENECEK 
KIZLAR  KAZANDI... 

Eleme Oyununu Kazanan Takım
KIZLAR
Gözaltı 9. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 3:3 Kızlar

7 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
8 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLAR
9 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
10 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
11 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı KIZLAR


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 11 Kasım Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?