Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 11 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?  11 Kasım  Göz6 Kim Elendi?  11 Kasım  Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi?  11 Kasım  Gözaltı Sms So...
Göz6 Kim Elendi?
11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 11 Kasım Göz6 Kim Elendi? 11 Kasım Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi? 11 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, 11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 11 Kasım Gözaltı Kim Elendi? 11 Kasım Gözaltı Haftanın Finali Kim Elendi? 11 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? 11 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve cuma günleri Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 Haftanın Finali her hafta farklı olaylar yaşanıyor.

Geçen Hafta Göz6 evine sürpriz bir şekilde Kızlar evinden Nesil veda etmişti. Göz6 bu hafta bakalım kim elenecek.

11 Kasım Cuma günü 9. Haftanın finali yayınlanacak yeni bölümde eleme oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir yarışmacı Göz6 evine veda etti. 9. Hafta eleme OYUNLARINDAN 3-3'lük beraberlik vardı. Oynanan ekstra oyun KIZLARIN üstünlüğü ile bitti. Eleme oyunlarını kaybeden ERKEKLER takımı oldu ve takımlarından bir kişiye veda etti.

Eleme Oyunlarını kaybeden ERKEKLER takımından 3 yarışmacı eleme potasına girdi. Yarışmacılardan ilkini ev halkı ikincisini bireysel dokunulmazlık kazanan yarışmacı üçüncüsünü de sms birincisi belirledi.

11 Kasım Göz6 SMS Sonuçları --- TIKLAYINIZ...

Eleme heyecanını sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

11 Kasım Göz6 Kim Elendi? 
Bireysel Dokunulmazlığı Kazanan : ZEYD
Göz6 Eleme Potasına Kim Yazıldı : EGE
Sms Birincisi (ERDİ) Söylediği İsim: FATİH
Bireysel Dokunulmazın (ZEYD) Söylediği İsim: ALİŞAN
Gözaltı Eleme Potasındaki İsimler: EGE & FATİH & ALİŞAN

Gözaltı Elenen İsim : ALİŞAN 

ERKEKLER Oylamada Kim Kimin İsmini Söyledi? 
Fatih - EGE
Alişan - EGE
Ramazan - EGE
Bulut - EGE
Ege - RAMAZAN
Erdi - RAMAZAN
Zeyd - RAMAZAN
Samed - EGE

Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 11 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 11 Kasım Göz6 kim elendi, Göz6 son hafta kim elendi? Göz6 dün kim elendi? Göz6 bu hafta kim elendi?
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?