Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 14 Kasım Göz6 (Gözaltı) Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
14 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı?  14 Kasım  Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son El...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
14 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 14 Kasım Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

144 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak haftanın ilk eleme oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını son anda kaybeden Erkekler evinden hayallerine veda eden isim Alişan olmuştu. Haftanın finalinde ise Sms birincisi yine Erdi olurken dokunulmazlık oyununu Zeyd'in kazanması diğer grubun planlarını altüst etmişti. Eleme potasına Ege, Fatif ve Alişan girmiş ve en az oyu alan yarışmacı Alişan elenmişti.

Survivor 2017'ye adım adım yaklaşılırken artık her oyun daha değerli olmuş ve her iki takım biraz daha bu eleme oyunlarına önem vermeye başladı. Bakalım bu zorlu eleme oyununu hangi takım kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Eleme Oyununu Kazanan Takım
ERKEKLER
Arabaya en çok oyun kazanan Erdi ve Ege çıkıyor.
Gözaltı 10. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 1:0 Kızlar

14 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
15 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
16 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
17 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?
18 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ?Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 14 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 14 Kasım Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

  1. Bence bu hafta kızlar evinden biri gidecek...

    YanıtlaSil

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?