18 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi? - GÜNDEMDE NE VAR Kİ?

Son Dakika

Recent Posts:

Post Top Ad

Loading...
Loading...

18 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi?

Göz6 Kim Elendi?
18 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 18 Kasım Göz6 Kim Elendi? 18 Kasım Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi? 18 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, 18 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 18 Kasım Gözaltı Kim Elendi? 18 Kasım Gözaltı Haftanın Finali Kim Elendi? 18 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? 18 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve cuma günleri Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 Haftanın Finali her hafta farklı olaylar yaşanıyor.

18 Kasım Cuma günü 10. Haftanın finali yayınlanacak yeni bölümde eleme oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir yarışmacı Göz6 evine veda etti. 10. Hafta eleme oyunlarından 4-2'lik skorla galip ayrılan taraf KIZLAR takımı oldu. Mağlup olan ERKEKLER takımından bir kişiye veda etti.

Eleme Oyunlarını kaybeden ERKEKLER takımından 3 yarışmacı eleme potasına girdi. Yarışmacılardan ilkini ev halkı ikincisini bireysel dokunulmazlık kazanan yarışmacı üçüncüsünü de sms birincisi belirledi.

18 Kasım Göz6 SMS Sonuçları --- TIKLAYINIZ...

Eleme heyecanını sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

18 Kasım Göz6 Kim Elendi? 
Bireysel Dokunulmazlığı Kazanan : ZEYD
Göz6 Eleme Potasına Kim Yazıldı : EGE
Sms Birincisi (BULUT) Söylediği İsim: ERDİ
Bireysel Dokunulmazın (ZEYD) Söylediği İsim: SAMED
Gözaltı Eleme Potasındaki İsimler: EGE & ERDİ & SAMED

Gözaltı Elenen İsim : SAMED 
Samed Elendi

ERKEKLER Oylamada Kim Kimin İsmini Söyledi? 
EGE 

Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 18 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 18 Kasım Göz6 kim elendi, Göz6 son hafta kim elendi? Göz6 dün kim elendi? Göz6 bu hafta kim elendi?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Loading...