Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 20 Kasım Kısmetse Olur Kim Elendi?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
20 Kasım Kısmetse Olur Kim Elenecek? Kısmetse Olur Bu Hafta Kim Elenecek?  20 Kasım  Kısmetse Olur Kim Elendi? Kısmetse Olur Elendi Mi?...
19 Kasım Kısmetse Olur Kim Elendi?
20 Kasım Kısmetse Olur Kim Elenecek? Kısmetse Olur Bu Hafta Kim Elenecek? 20 Kasım Kısmetse Olur Kim Elendi? Kısmetse Olur Elendi Mi? 20 Kasım  Kısmetse Olur Yeni Damat Gelin Adayı Kim? 20 Kasım Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi? Kısmetse Olur 20 Kasım Pazar Akşamı Kim Elenecek? Kısmetse Olur Kim Elendi? Kısmetse Olur 10. Hafta Kim Elendi? 20 Kasım Kısmetse Olur Haftanın Birincileri

Kanal D nin sevilen ve izlenme rekorları kıran izdivaç programı Kısmetse Olur da önümüzdeki pazar yani 20 Kasım 2016'da eleme heyecanı yaşanacak... Her hafta bir adayın veda edeceği Kısmetse Olur evine elenen aday yerine yeni bir aday geliyor. Peki Kısmetse Olur Kim Elendi? gundemdenevarki.com farkıyla sizlerle. İşte Detaylar... {Eksik olan bilgiler geldikçe güncellenecektir...} 

27 Kasım Kısmetse Olur'da Kim Elendi? Gundemdenevarki.com Farkıyla TIKLAYINIZ

Kısmetse Olur Son Hafta Kim Elendi?
20 Kasım Pazar günü Kısmetse Olur'da eleme potasına giren isimlerden bir kişi bu hafta Kısmetse Olur evine veda ediyor. Geçen hafta Metehan elenmiş ve Kısmetse Olur Evine veda etmişti. Bu hafta ise bir isim elenecek. Elenen isim ise eleme potasına giren isimlerden damat evinden OKAN oluyor.

Kısmetse Olur Haftanın Birincileri Kimler Oldu?
Kısmetse Olur'da bu hafta Haftanın Birincileri (19 Kasım Cumartesi) ADNAN ve DİDEM oluyor. Çift Ataköy marinada baş başa romantik bir yemek yiyecek. Didem Çeki Alıyor. Artık Kral ve Kraliçe diye bir şey olmayacak. Ekip bu formatı kaldırıyor.Kısmetse Olur Yeni Gelen Aday Kim Olacak?
Ekibimiz edindiği bilgilere göre yeni gelecek aday Boğaçhan TUZCU olacak.

Kısmetse Olur'da (14-20 Kasım) Bu Hafta Ne Yaşanacak?
Arkadaşlar artık 20 kasım’dan itibaren kral ve kraliçe olayı da kalktı. Artık bir sonra ki kural açıklanana kadar kral ve kraliçe olayı olmayacak.

Melis Buse Betyakan Kısmetse Olur’da olmayı ne yazık ki reddetti; kesin kararını yapıma açıkladı ;ancak Haluk Şirin Melis için fiyat değişikliğine gitti. Bakalım Melis para ile kanacak mı?

İnanmayacaksınız ama Onur ve Aycan sevgili oldu. Bakalım ilerleyen günlerde Onur ve Aycan arasında ki aşk nasıl ilerleyecek.

Sizlere bu sayfadan Kısmetse Olur yapımcısı Haluk Şirin’in Hazel ve Semih’in barıştığını açıkladığı haberini ulaştırmıştır; ancak yapımda artık onlara söz geçiremiyor. Bu hafta da onları küs izleyeceğiz; hatta uçurum derinleşecek.

Bilindiği üzere Kısmetse Olur’un 13 kasım pazar akşamı ekranlara gelecek bölümde haftanın birincileri Hazal ve Aykut olmuş ve yemeğe gitmişlerdi.

Geçen hafta Hazal ve Semih ayrılma noktasına gelmişti; ancak Hazal ve Semih 13 kasım 20 kasım haftasında tekrar barışacaklar ve samimi hale gelecekler. Hazal ve Semih 15 kasımda salı günü yayınlanacak bölümde barışacak.

Kısmetse Olur’da Melis Buse BETYAKAN hazırda bekliyor; ancak yapım onu şuan için bekletme kararı aldı ne yazık ki bu hafta da eve giren Melis olmadı.

KISMETSE OLUR BU HAFTANIN SENARYOLARI
20 Kasım Kısmetse Olur OKAN Elendi...


KISMETSE OLUR GELİN ADAYLARI
Kısmetse Olur Didem Delen
Kısmetse Olur Gamze Göktürk
Kısmetse Olur Hazal Babalık
Kısmetse Olur Merve Yurdakul
Kısmetse Olur Aycan Varış
Kısmetse Olur Rabia Karaca
Kısmetse Olur Deniz Bozkurt
Kısmetse Olur Leyla Keskin
Kısmetse Olur Ayça Beğen
Kısmetse Olur Nazlı Ceylan
Kısmetse Olur Serap Gürbüz
Kısmetse Olur Esra

KISMETSE OLUR DAMAT ADAYLARI
Kısmetse Olur Aykut Alagöz
Kısmetse Olur Ceyhun Durdu
Kısmetse Olur Gökhan Sara
Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş
Kısmetse Olur Şahin Nart
Kısmetse Olur Onur Demirbaş
Kısmetse Olur Tolga Kulakçı
Kısmetse Olur Suat

Arama Kelimeleri:
kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur bu hafta kim elendi, 20 Kasım kismetse olur kim elenecek, kismetse olur elenen damat kim, kismetse olur elenen gelin kim, 20 Kasım yeni gelin kim, 20 Kasım kısmetse olur elendi, kismet olursa kim elendi, 20 Kasım yeni damat,  kısmetse olur elendi, 20 Kasım kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur skandallar, 20.11.2016 Kısmetse Olur Kim Elenecek, 
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?