Mustafa Çiçekler Mustafa Çiçekler Author
Title: 25 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi?
Author: Mustafa Çiçekler
Rating 5 of 5 Des:
25 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 25  Kasım  Göz6 Kim Elendi?  25 Kasım  Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi?  25 Kasım  Gözaltı Sms So...
Göz6 Kim Elendi?
25 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 25 Kasım Göz6 Kim Elendi? 25 Kasım Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi? 25 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, 25 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 25 Kasım Gözaltı Kim Elendi?25 Kasım Gözaltı Haftanın Finali Kim Elendi? 26 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? 26 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve cuma günleri Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 Haftanın Finali her hafta farklı olaylar yaşanıyor.

26 Kasım Cuma günü 11. Haftanın finali yayınlanacak yeni bölümde eleme oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir yarışmacı Göz6 evine veda etti. 11. Hafta eleme oyunlarından 4-3'lik skorla galip ayrılan taraf KIZLAR takımı oldu. Mağlup olan ERKEKLER takımından bir kişiye veda etti.

Eleme Oyunlarını kaybeden ERKEKLER takımından 3 yarışmacı eleme potasına girdi. Yarışmacılardan ilkini ev halkı ikincisini bireysel dokunulmazlık kazanan yarışmacı üçüncüsünü de sms birincisi belirledi.

25 Kasım Göz6 SMS Sonuçları --- TIKLAYINIZ...

Eleme heyecanını sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Erkekler 3-1 önde başladıkları 2 puan değerindeki eleme oyununu kaybetti ve ekstra oyuna geçildi. Bu oyunu da kızlar takımı kazanınca 4-3 öne geçtiler ve elenmekten kurtuldular.
Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Bulut kazanırken. Oylamada 3 Ege ve 3 Fatih oyu çıkınca ilk kez 2 aday birden eleme potasına girdi. Sms birincisi Ramazan oldu ve Erdi ismini verdi. Dokunulmaz olan bulut ise doğal olarak Zeyd ismini verdi. Potadakilerden Erdi ve Zeyd sms sıralamasında üst sıralarda olduğu için elenmekten kurtuldu. Ege ve Fatih arasında en az oyu Ege aldığı için Göz6 evine veda etti.

25 Kasım Göz6 Kim Elendi? 
Bireysel Dokunulmazlığı Kazanan : BULUT
Göz6 Eleme Potasına Kim Yazıldı : EGE VE FATİH
Sms Birincisi (RAMAZAN) Söylediği İsim: ERDİ
Bireysel Dokunulmazın (BULUT) Söylediği İsim: ZEYD
Gözaltı Eleme Potasındaki İsimler: EGE, FATİH, ERDİ, ZEYD

Gözaltı Elenen İsim : EGEERKEKLER Oylamada Kim Kimin İsmini Söyledi? 
EGE 3 OY FATİH 3 OY


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 25 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 25 Kasım Göz6 kim elendi, Göz6 son hafta kim elendi? Göz6 dün kim elendi? Göz6 bu hafta kim elendi?
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?