25 Kasım Göz6 (Gözaltı) Sms Sonuçları

Gözaltı Kim Elendi?
25 Kasım Göz6 (Gözaltı) SMS Sonuçları, Göz6 Halk Oylaması, Gözaltı Sms Birincisi Kim Oldu? Gözaltı Sms Sonuçları, Gözaltı Sms Sıralaması, 25 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, Göz6 Sms Birincisi Kim Oldu? Göz6 Sms Sonuçları, Göz6 Sms Sıralaması, 26 Kasım Göz6 Sms Sonuçları, Göz6 oylama sonuçları 

Tv8 de yayınlanan ve izlenme rekoru kıran yarışma programı Göz6'da bu gün ilk eleme heyecanı yaşanıyor. Sms sıralamasında sonuncu olan yarışmacı elenecek ve Survivor 2017'ye katılma hakkını da kaybetmiş olacak. Mini Survivor olan bu yarışmada 6 erkek ve 7 kız yarışmacıdan birer yarışmacı direk olarak Survivor 2017'ye katılma hakkı kazanacak.

11 hafta boyunca eleme oyunları oynayan yarışmacılardan geçen hafta Erkekler evinden Samed Survivor hayaline veda etmişti. Bu akşam ki yapılan sms oylaması sonucunda eleme potasında bulunan üç yarışmacıdan birisi daha hayallerine veda ediyor.


Eleme O Ses Türkiye'den Sonra Yapılacak

18 Kasım Göz6 (Gözaltı) Sms Oylaması Sonuçları
1. Ramazan

Son 4
1. Erdi
2. Zeyd
3. Fatih
4. EGE Elendi
SMS sonuncusu

Erkekler 3-1 önde başladıkları 2 puan değerindeki eleme oyununu kaybetti ve ekstra oyuna geçildi. Bu oyunu da kızlar takımı kazanınca 4-3 öne geçtiler ve elenmekten kurtuldular.
Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Bulut kazanırken. Oylamada 3 Ege ve 3 Fatih oyu çıkınca ilk kez 2 aday birden eleme potasına girdi. Sms birincisi Ramazan oldu ve Erdi ismini verdi. Dokunulmaz olan bulut ise doğal olarak Zeyd ismini verdi. Potadakilerden Erdi ve Zeyd sms sıralamasında üst sıralarda olduğu için elenmekten kurtuldu. Ege ve Fatih arasında en az oyu Ege aldığı için Göz6 evine veda etti.LÜTFEN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HABERLER HAKKINDA YORUMLARINIZI BİZLERLE VE TAKİPÇİLERİMİZLE PAYLAŞIN.

1 yorum:

  1. Erdiden sorvavir olmaz sorvavir delikanlı işi konuşmayla olmuyor.B.pasali olunca sorvavira mı gidiliyormus erdi b.pasalilara Yazık ettin.b.Paşalilan böyle ciddiyeti bir kişiye oy verenler sorvaviri anlamamislar sorvavirın aşırı hayranı olarak sorvavira gidecek erkeklerden ramazan.bulut kızlardan Ecem gizem yasemin hakediyor gerisinden sorvavir olmaz oy verenler sorvavir gibi davranın ki sorvaviri en iyi şekilde izleyelim.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.