Mustafa Çiçekler Mustafa Çiçekler Author
Title: 25 Kasım Göz6 (Gözaltı) Sms Sonuçları
Author: Mustafa Çiçekler
Rating 5 of 5 Des:
25 Kasım Göz6 (Gözaltı) SMS Sonuçları, Göz6 Halk Oylaması, Gözaltı Sms Birincisi Kim Oldu? Gözaltı Sms Sonuçları, Gözaltı Sms Sıralaması, ...
Gözaltı Kim Elendi?
25 Kasım Göz6 (Gözaltı) SMS Sonuçları, Göz6 Halk Oylaması, Gözaltı Sms Birincisi Kim Oldu? Gözaltı Sms Sonuçları, Gözaltı Sms Sıralaması, 25 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, Göz6 Sms Birincisi Kim Oldu? Göz6 Sms Sonuçları, Göz6 Sms Sıralaması, 26 Kasım Göz6 Sms Sonuçları, Göz6 oylama sonuçları 

Tv8 de yayınlanan ve izlenme rekoru kıran yarışma programı Göz6'da bu gün ilk eleme heyecanı yaşanıyor. Sms sıralamasında sonuncu olan yarışmacı elenecek ve Survivor 2017'ye katılma hakkını da kaybetmiş olacak. Mini Survivor olan bu yarışmada 6 erkek ve 7 kız yarışmacıdan birer yarışmacı direk olarak Survivor 2017'ye katılma hakkı kazanacak.

11 hafta boyunca eleme oyunları oynayan yarışmacılardan geçen hafta Erkekler evinden Samed Survivor hayaline veda etmişti. Bu akşam ki yapılan sms oylaması sonucunda eleme potasında bulunan üç yarışmacıdan birisi daha hayallerine veda ediyor.


Eleme O Ses Türkiye'den Sonra Yapılacak

18 Kasım Göz6 (Gözaltı) Sms Oylaması Sonuçları
1. Ramazan

Son 4
1. Erdi
2. Zeyd
3. Fatih
4. EGE Elendi
SMS sonuncusu

Erkekler 3-1 önde başladıkları 2 puan değerindeki eleme oyununu kaybetti ve ekstra oyuna geçildi. Bu oyunu da kızlar takımı kazanınca 4-3 öne geçtiler ve elenmekten kurtuldular.
Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Bulut kazanırken. Oylamada 3 Ege ve 3 Fatih oyu çıkınca ilk kez 2 aday birden eleme potasına girdi. Sms birincisi Ramazan oldu ve Erdi ismini verdi. Dokunulmaz olan bulut ise doğal olarak Zeyd ismini verdi. Potadakilerden Erdi ve Zeyd sms sıralamasında üst sıralarda olduğu için elenmekten kurtuldu. Ege ve Fatih arasında en az oyu Ege aldığı için Göz6 evine veda etti.Tepkiler:

Yorum Gönder

  1. Erdiden sorvavir olmaz sorvavir delikanlı işi konuşmayla olmuyor.B.pasali olunca sorvavira mı gidiliyormus erdi b.pasalilara Yazık ettin.b.Paşalilan böyle ciddiyeti bir kişiye oy verenler sorvaviri anlamamislar sorvavirın aşırı hayranı olarak sorvavira gidecek erkeklerden ramazan.bulut kızlardan Ecem gizem yasemin hakediyor gerisinden sorvavir olmaz oy verenler sorvavir gibi davranın ki sorvaviri en iyi şekilde izleyelim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. senin hayata dair hiç birşey bilmediğin belli sadece performansla işler olsaydı ALLAH kimseye akıl vermezdi. Bu bir yarışma herkes kendi bildiğini yapar + sen bayrampaşalılara laf edemezsin sen ne hakla laf ediyorsun ki beğenmiyorum de geç o kadar hayranı var . unutma demokrasi doğruluk değil çoğunluğun yanındadır ve erdi gittikçe gelişiyor oyun alamyan erdi oyun alıyor ciddiyetlede bir iş olmaz ne ciddiyetli adam gördüm bir işi yok ne tvde ciddiyetsiz gördüm dünya hala onları seviyor erdi onların yanında melek kalıyor ve unutmaki erkekler evinde duruşunu bozmayan tek insan o ve bu arada filizle takılıyor felan die yorum yapmayın oyunlara puan verin ilişkilere değil kimin kimi seçeceği kendine kalmış siz yakıştırsanızda böle yakıştırmasanızda herkes özgürdür unutmayın...

      Sil

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?