4 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi? - GÜNDEMDE NE VAR Kİ?

Son Dakika

Recent Posts:

Post Top Ad

Loading...
Loading...

4 Kasım Göz6 (Gözaltı) Kim Elendi?

Göz6 Kim Elendi?
4 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Göz6 Kim Elendi? 4 Kasım Göz6 Haftanın Finali Kim Elendi? 4 Kasım Gözaltı Sms Sonuçları, 4 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Gözaltı Kim Elendi? 4 Kasım Gözaltı Haftanın Finali Kim Elendi? 4 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Gözaltı Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar olaylar yaşanıyor.

4 Kasım Cuma günü 8. Haftanın finali yayınlanacak yeni bölümde eleme oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir yarışmacı Göz6 evine veda etti. 8. Hafta eleme oyunlarından ??-??'lük erkeklerin üstünlüğü bulunuyordu. Eleme oyunlarını kaybeden KIZLAR takımı oldu ve takımlarından bir kişiye veda etti.

Eleme Oyunlarını kaybeden KIZLAR takımından 3 yarışmacı eleme potasına girdi. Yarışmacılardan ilkini ev halkı ikincisini bireysel dokunulmazlık kazanan yarışmacı üçüncüsünü de sms birincisi belirledi.

Eleme heyecanını sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

4 Kasım Göz6 Kim Elendi? 
Bireysel Dokunulmazlığı Kazanan : ???
Göz6 Eleme Potasına Kim Yazıldı : BERNA KEKLİK. 
Sms Birincisi (SERENAY) Söylediği İsim: NESİL
Bireysel Dokunulmazın (???) Söylediği İsim: YASEMİN
Gözaltı Eleme Potasındaki İsimler: BERNA & NESİL & YASEMİN


Gözaltı Elenen İsim : NESİL ELENDİKIZLAR Oylamada Kim Kimin İsmini Söyledi? 


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 4 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 4 Kasım Göz6 kim elendi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Loading...