Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: 4 Kasım Göz6 (Gözaltı) Ödül Oyununu Kim Kazandı?
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
4 Kasım Göz6 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4  Kasım  Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son Ödül O...
Göz6 Araba Oyununu Kim Kazandı?
4 Kasım Göz6 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Göz6 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Gözaltı Araba (Taksi) oyununu kim kazandı? Göz6 Son Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Tv8 de yayınlanan yeni yarışma programı Gözaltı şimdiden belirli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Hemen hemen her gün yayınlanan ve Jess Molho'in sunuculuğunu yaptığı Göz6 yarışmasında her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.

4 Kasım cuma günü yayınlanacak haftanın son oyunu oynanacak. Geçen hafta eleme oyunlarını kaybeden Kızlar evinden hayallerine veda eden isim Dilek olmuştu. Haftanın finalinde ise Sms birincisi Serenay oldu ve herkesi şaşırttı.

Geçen hafta formatta bir değişiklik yapıldı. Artık araba oyunu oynanmayacak. Eleme oyununu kazanan takımdan 2 yarışmacı arabaya çıkacak. Arabaya çıkacak yarışmacıları takımlar kendileri belirleyecek. Bakalım bu önemli oyunu kim kazanacak?

Son 4 oyunu da erkekler kazandığı için bu hafta kızlar evinden bir yarışmacı Göz6 evine veda edecek. Bu nedenle haftanın son eleme oyununun oynanmasına gerek kalmadı. Bu nedenle Acun Medya eleme oyunu yerine ödül oyunu oynatıyor. Ödül ise ailelerden gelen videoları izlemek. Bakalım bu önemli ödül oyununu kim kazanacak?

Oyunu sizlere gundemdenevarki.com ekibi canlı olarak aktarmaya çalışacağız.

Ödül Oyununu Kazanan Takım
KIZLAR

Ödül
Ailelerinden gelen videoları izlemek

Gözaltı 8. Hafta Eleme Oyunu Genel Durum
Erkekler 4:0 Kızlar

31 Ekim 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
1 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
2 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
3 Kasım 2016 Eleme Oyunu Kazananı ERKEKLER
4 Kasım 2016 Ödül Oyunu Kazananı ?


Arama Kelimeleri:
Göz6 eleme oyunu kim kazandı, gözaltı eleme oyununu kim kazandı, gözaltı kim elendi, 4 Kasım Göz6 Eleme Oyununu Kim Kazandı, 4 Kasım Göz6 kim elendi
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?