Gündemde Ne Var Ki Gündemde Ne Var Ki Author
Title: Göz6 (Gözaltı) Ramazan'ın Gerçek Şivesi
Author: Gündemde Ne Var Ki
Rating 5 of 5 Des:
Göz6 Ramazan Kimdir? Göz6 Ramazan Gerçek Şivesi, Gözaltı Ramazan Kimdir? Gözaltı Ramazan Gerçek Şivesi, Tv8'de yayınlanan ve kazan...
Gözaltı Ramazan Gerçek Şivesi
Göz6 Ramazan Kimdir? Göz6 Ramazan Gerçek Şivesi, Gözaltı Ramazan Kimdir? Gözaltı Ramazan Gerçek Şivesi,

Tv8'de yayınlanan ve kazanan bir kız bir erkek yarışmacının doğrudan Survivor 2017'ye katılacağı yarışma programı Göz6'nda gündeme Ramazan Kalyoncu oturdu. Sempatik şivesi ile ilk haftadan beri bir çok izleyici kitlesine kendisini hayran bırakan Ramazan, 11 Kasım eleme gecesi Erdi'nin açıklamaları ile şok oldu.

Erdi yapmış olduğu açıklama da Arabaya çıktığında ziyaret eden izleyicilerin Ramazan diğer programlarda İstanbul Türkçesi ile konuşuyor demesi üzerine Erdi şaşırdı ve bunu eleme gecesinde dile getirdi.

Gundemdenevarki.com ekibi olarak size Ramazan Kalyoncu hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Ramazan Kalyoncu Kimdir?
Aslen Rize'li olan Ramazan, 5 yaşına kadar Rize'de yaşamış. Survivor'a katılmayı çok istediği için Göz6 programına başvuru yapmış. Kendisine çok güvenen Ramazan, kendisine dalgalarla savaşan Kral ifadesini uygun bulmuş. 26 yaşında olan ve bir Fitness salonunda eğitmenlik yapan Ramazan Kalyoncu 175 cm boyunda ve 80 kg.

Gözaltı Ramazan'ın Gerçek Şivesi?
Erdi'nin yaptığı açıklamadan sonra izleyicilerin aklına daha önce Ramazan'ın hangi programda boy gösterdiği sorusu takıldı. Sizler için araştırdık ve Ramazan Kalyoncu'nun daha önce TRT1'de yayınlanan Ana Ocağı programında yarıştığını bulduk. Aşağıdaki videoda Göz6 Ramazan'ın Ana Ocağı yarışmasında yarıştığı bölümü izleyebilirsiniz.
Video'da Ramazan'ın konuşması dinlendiğinde sanki İstanbul şivesi ile konuşmaya çalışmış gibi görünüyor. Yani asıl şivesi Karadeniz, ancak bu yarışmada kendisini İstanbul şivesine zorlamış gibi gözüküyor. Bize göre bu durum söz konusu. sizde aşağıda vermiş olduğumuz videoyu izleyerek yorum yapabilirsiniz.
Video'nun 4:50 saniyesinde Ramazan'ın röportajı var. 


Arama Kelimeleri:
Göz6 Ramazan'ın Gerçek Şivesi, Göz6 Ramazan Kimdir? Göz6 Ramazan Aslen Nereli, Göz6 Ramazan İstanbul Türkçesi, Göz6 Ramazan Ana Ocağı, Gözaltı Ramazan'ın Gerçek Şivesi, Gözaltı Ramazan Kimdir? Gözaltı Ramazan Aslen Nereli, Gözaltı Ramazan İstanbul Türkçesi, Gözaltı Ramazan Ana Ocağı,

Tepkiler:

Yorum Gönder

  1. Ramazan son zamanlarda yaptıklarıyla hayran kitlesini kaybetmeye başladı. Şive olayı başka, Ege ile tartışırken sergilediği tavırlar başka

    YanıtlaSil

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?