Mustafa Çiçekler Mustafa Çiçekler Author
Title: Göz6 Berna Keklikler ve Ramazan Tartışması
Author: Mustafa Çiçekler
Rating 5 of 5 Des:
Göz6 Berna ve Ramazan Diyalogları, Göz6 Ramazan ve Berna Sevgili Olacak mı? Tv8'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma progr...
Göz6 Berna ve Ramazan Diyalogları, Göz6 Ramazan ve Berna Sevgili Olacak mı?

Tv8'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Göz6'da her gün başka bir olay yaşanıyor. Dün oynanan eleme oyunu sonrası Erkekler evinde büyük bir kavga çıktı. Bulut, Samed, Erdi ve Zeyd arasında çıkan kavga güçlükle sakinleştirildi. Kavga sonunda acaba bu yarışmacılardan biri diskalifiye olur mu sorusu akla geldi. Ancak Acun Medya bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Bugün yaşanacak tartışma ise Berna Keklikler ve Ramazan Kalyoncu arasında yaşanacak. Eleme oyununa başlamadan önce Berna Keklikler bir iddiada bulundu. İddiasında Ramazan'ın "Ben Berna'yla sevgili olacağım, görün" dediğini öne sürdü. Bu ifadeler karşısında Ramazan kısa süreliğine bir şok yaşadı ve Berna'ya "Yalandan yere iftira atma" diyerek uyardı. Bugün yayınlanacak bölümde bu tartışmanın sonu ne olacak merak konusu oldu.

(Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız)

Olayın videosunu izlemek için Tıklayınız


Arama Kelimeleri:Berna Keklikler ve Ramazan Gözaltı Kavgası, Göz6 Ramazan Ben Berna İle Sevgili Olacağım Dedi mi? Gözaltı Diskalifiye Oldu Mu? Berna Keklikler ve Ramazan Göz6 Kavgası, Gözaltı Ramazan Ben Berna İle Sevgili Olacağım Dedi mi? Göz6 Diskalifiye Oldu Mu? 
Tepkiler:

Yorum Gönder

 
Top
 

Gündemde Ne Var Ki?